Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım
HOME · ALTIN PARMAK · BUZ DEVRI'NDEKI GÜVENLI SIĞINAĞIM

Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım Türkçe Dublaj

48 episodesTurkishon 1 appfree on 343.8K followers

Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım دراما قصيرة من 48 حلقة. شاهدها مجانًا على DramaWatch أو على DramaBox.

En iyi arkadaşı Hudson ve Zoe tarafından ihanet edilip öldürülen usta yağmacı Neo Murphy, kıyamet başlamadan bir hafta önce geri döner. Eski anılarıyla erzak stoklar, yapay zekâlı güvenli sığınak kurar. Toplum çökerken hainlerden intikam alır, Ella'yı kurtarıp evlenir, dolandırıcıları ortaya çıkarır ve savaş ağası Kenny'yi yener. Sonunda erzaklarla ve müttefikleriyle medeniyeti yeniden inşa eder.

Episodes
48
Status
Published
Released
2026-08-12
Language
Turkish

Other versions of this drama

the same story under another title, language or dub

Seen it? Rate it
Tap a star to rate

More like this

matched on genreSee all →
(Dublajlı)Kudretli Varisin DönüşüFree
(Dublajlı)Kudretli Varisin Dönüşü
Altın Parmak · 76 eps
(Dublajlı)Diyarların Efendisi: Her Yer Bana AitFree
(Dublajlı)Diyarların Efendisi: Her Yer Bana Ait
Altın Parmak · 74 eps
Kaderimdeki Üç AlfaFree
Kaderimdeki Üç Alfa
Altın Parmak · 53 eps
(Dublajlı) Tempest: Mech KralıFree
(Dublajlı) Tempest: Mech Kralı
Altın Parmak · 58 eps
(Dublajlı) Lanetli Kanın UyanışıFree
(Dublajlı) Lanetli Kanın Uyanışı
Altın Parmak · 68 eps
(Dublajlı) Eziklik Bitti: Servet BenimFree
(Dublajlı) Eziklik Bitti: Servet Benim
Altın Parmak · 105 eps
(Dublajlı) Ezik Kocanın Muhteşem DönüşüFree
(Dublajlı) Ezik Kocanın Muhteşem Dönüşü
Altın Parmak · 50 eps
Tatlım, Tahmin Et Kim Gerçek PatronFree
Tatlım, Tahmin Et Kim Gerçek Patron
Altın Parmak · 64 eps

More Turkish short dramas

just added nearbySee all →
Hayalet NişanlıFree
Hayalet Nişanlı
Altın Parmak · 40 eps
Yasak TeslimiyetFree
Yasak Teslimiyet
Forbidden Love · 60 eps
(Dublajlı) Cehennem Elçisi'nin Eşiyle İmtihanıFree
(Dublajlı) Cehennem Elçisi'nin Eşiyle İmtihanı
Altın Parmak · 60 eps
Ejderha Kraliçesinin Yeniden DoğuşuFree
Ejderha Kraliçesinin Yeniden Doğuşu
Altın Parmak · 42 eps
Lanetli Prenses ve Canavar EşleriFree
Lanetli Prenses ve Canavar Eşleri
Altın Parmak · 41 eps
Milyarder İkizlerin TuzağıFree
Milyarder İkizlerin Tuzağı
Asi Başrol · 45 eps
Denize Dönen PrensesFree
Denize Dönen Prenses
Deniz Kızı · 46 eps
Kendisini Kurtaran Kadının Kalbini KırdıFree
Kendisini Kurtaran Kadının Kalbini Kırdı
Family Bonds · 52 eps

أسئلة شائعة

إجابات سريعة

كيف أشاهد Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım؟

Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım متوفرة على DramaBox. يجمع WatchDex كل التطبيقات التي تعرضها، المجانية والمدفوعة.

كم عدد حلقات Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım؟

عدد حلقات Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım: 48 حلقة.

هل يمكن مشاهدة Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım مجانًا؟

الحلقات الأولى من Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım مجانية عادةً، وقد تحتاج الحلقات التالية إلى عملات أو اشتراك على DramaBox.

هل يتوفر Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım مترجم للعربية؟

Buz Devri'ndeki Güvenli Sığınağım متوفرة على DramaBox. كثير من تطبيقات الدراما القصيرة توفر ترجمة عربية؛ تحقق من إعدادات اللغة في كل تطبيق.