Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı
HOME · İNTIKAM · YALAN SUÇLAMALARA KARŞI ADALET ARA

Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı

66 episodesTurkishon 2 appsfree on 3

Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı é um drama curto de 66 episódios. Assista grátis no DramaWatch ou no StoryReel, VibeShort.

Zehra Demiralp yeniden hayata döndükten sonra, kardeşi Kerem Demiralp'in suçsuzluğunu kanıtlar. Sevim Saruhan'ın evlilik dışı hamileliğinin gerçeği köyde ortaya çıkar. Zehra, Fikret Aksoy ile boşanır ve Kerem ise Nisan ile evlenir ve köyde büyük bir hareketlilik yaşanır. Ancak yeni doğan bebeğin ten rengi nedeniyle aile içinde çatışmalar çıkar. Bunun üzerine Sevim,çocuğun babasının yabancı biri olduğunu itiraf eder. Zehra cesaretle yeni bir hayata başlar ve aile içindeki anlaşmazlıklar geçici olarak yatışır.

Episodes
66
Language
Turkish
Seen it? Rate it
Tap a star to rate

More like this

matched on genreSee all →
(Dublajlı)Kudretli Varisin DönüşüFree
(Dublajlı)Kudretli Varisin Dönüşü
Altın Parmak · 76 eps
Beni Reddet, Ejderha KralıFree
Beni Reddet, Ejderha Kralı
Aile Bağı · 50 eps
(Dublajlı) Milyarder Sandığın Kadın, Beni Aldatan KarımFree
(Dublajlı) Milyarder Sandığın Kadın, Beni Aldatan Karım
A Nobody · 53 eps
(Dublajlı )Boks Şampiyonunun İntikamıFree
(Dublajlı )Boks Şampiyonunun İntikamı
Athlete · 72 eps
(Dublajlı) Tempest: Mech KralıFree
(Dublajlı) Tempest: Mech Kralı
Altın Parmak · 58 eps
(Dublajlı)Ölümcül SözleşmeFree
(Dublajlı)Ölümcül Sözleşme
BG · 54 eps
(Dublajlı) Lanetli Kanın UyanışıFree
(Dublajlı) Lanetli Kanın Uyanışı
Altın Parmak · 68 eps
(Dublajlı)Yalan söyleyen gelinlikFree
(Dublajlı)Yalan söyleyen gelinlik
Aile İçi Savaş · 51 eps

More Turkish short dramas

just added nearbySee all →
GİZLİ EJDERHA KRALLA EVLİLİK(Dublajlı)Free
GİZLİ EJDERHA KRALLA EVLİLİK(Dublajlı)
Bağımsız · 45 eps
ÜVEY ANNEMİN GİZLİ ARKADAŞLARI(Dublajlı)Free
ÜVEY ANNEMİN GİZLİ ARKADAŞLARI(Dublajlı)
Aile · 45 eps
KURTSUZ KIZIN ALFA KRALİÇE DÖNÜŞÜFree
KURTSUZ KIZIN ALFA KRALİÇE DÖNÜŞÜ
Alfa · 49 eps
BEŞ CANAVAR KOCAMI EVCİLLEŞTİRMEK(Dublajlı)Free
BEŞ CANAVAR KOCAMI EVCİLLEŞTİRMEK(Dublajlı)
Acı-Tatlı · 45 eps
ZAYIFLAYAN AMİGO KIZI GERİ DÖNDÜFree
ZAYIFLAYAN AMİGO KIZI GERİ DÖNDÜ
Amigo Kaptanı · 45 eps
KOMUTANIM, KAPTAN TESLİM OLDUFree
KOMUTANIM, KAPTAN TESLİM OLDU
Askeri · 41 eps

Perguntas frequentes

respostas rápidas

Como assistir Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı?

Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı está disponível em StoryReel, VibeShort. O WatchDex reúne todos os apps que exibem o drama, grátis e pagos.

Quantos episódios tem Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı?

Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı tem 66 episódios.

Dá para assistir Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı de graça?

Os primeiros episódios de Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı costumam ser grátis; os seguintes podem exigir moedas ou assinatura em StoryReel, VibeShort.

Dá para assistir Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı legendado em português?

Yalan Suçlamalara Karşı Adalet Arayışı está em StoryReel, VibeShort. Muitos apps de dramas curtos têm legendas em português; confira o idioma em cada app.