
Want me Dead? In Your Dreams!
Want me Dead? In Your Dreams! ialah drama pendek 66 episod. Tonton percuma di DramaWatch, atau di NetShort.
Shirley, who transmigrates into a cannon fodder princess, teams up with her equally transmigrated cousin, the emperor Jasper to change her fate of being killed, yet develops genuine feelings for Kael while countering schemes. Can she really flip this deadly script? And what’s the final score for her and Kael, happy ending or heartbreak?
Free
Free
Free
Free
Free
Free
Free
FreeSoalan lazim
jawapan ringkas
Bagaimana menonton Want me Dead? In Your Dreams!?
Want me Dead? In Your Dreams! boleh ditonton di NetShort. WatchDex menyenaraikan semua aplikasi yang menayangkannya, percuma dan berbayar.
Berapa episod Want me Dead? In Your Dreams!?
Want me Dead? In Your Dreams! mempunyai 66 episod.
Bolehkah Want me Dead? In Your Dreams! ditonton percuma?
Episod awal Want me Dead? In Your Dreams! biasanya percuma; episod seterusnya mungkin memerlukan syiling atau langganan di NetShort.
Adakah Want me Dead? In Your Dreams! ada sarikata Melayu?
Want me Dead? In Your Dreams! ada di NetShort. Banyak aplikasi drama pendek menyediakan sarikata Melayu; semak tetapan bahasa dalam setiap aplikasi.
