Want My Fortune? You Just Lost it!
HOME · WANT MY FORTUNE? YOU JUST LOST IT!

Want My Fortune? You Just Lost it!

72 episodesEnglishon 1 appfree on 31 plays

Want My Fortune? You Just Lost it! ialah drama pendek 72 episod. Tonton percuma di DramaWatch, atau di NetShort.

Upon returning home to visit her son, Helen Lynn had her jade bracelet smashed by her future daughter-in-law Monica Smith, only to be falsely accused and humiliated. Helen silently vowed to stop Monica from marrying her son. In the end, did Helen succeed?

Episodes
72
Released
2026-04-05
Language
English
Seen it? Rate it
Tap a star to rate

More English short dramas

just added nearbySee all →
My Dragon Daughter's True SightFree
My Dragon Daughter's True Sight
Comeback · 58 eps
Turns Out I'm the AncestorFree
Turns Out I'm the Ancestor
Fantasy · 39 eps
Volleyball Captain: My First ServeFree
Volleyball Captain: My First Serve
Revenge · 36 eps
Fake Amnesia, Real RegretFree
Fake Amnesia, Real Regret
Billionaire · 45 eps
An Unexpected UpgradeFree
An Unexpected Upgrade
Dating Betrayal · 81 eps
The Eye of Wealth(Dubbed)Free
The Eye of Wealth(Dubbed)
Adventure · 40 eps
Dual Rebirth: Artificer & Divine WeaponFree
Dual Rebirth: Artificer & Divine Weapon
Fantasy · 60 eps
My Cure, My LoveFree
My Cure, My Love
CEO · 102 eps

Soalan lazim

jawapan ringkas

Bagaimana menonton Want My Fortune? You Just Lost it!?

Want My Fortune? You Just Lost it! boleh ditonton di NetShort. WatchDex menyenaraikan semua aplikasi yang menayangkannya, percuma dan berbayar.

Berapa episod Want My Fortune? You Just Lost it!?

Want My Fortune? You Just Lost it! mempunyai 72 episod.

Bolehkah Want My Fortune? You Just Lost it! ditonton percuma?

Episod awal Want My Fortune? You Just Lost it! biasanya percuma; episod seterusnya mungkin memerlukan syiling atau langganan di NetShort.

Adakah Want My Fortune? You Just Lost it! ada sarikata Melayu?

Want My Fortune? You Just Lost it! ada di NetShort. Banyak aplikasi drama pendek menyediakan sarikata Melayu; semak tetapan bahasa dalam setiap aplikasi.