Hidden Heir: Betrayal & Revenge
HOME · HIDDEN HEIR: BETRAYAL & REVENGE

Hidden Heir: Betrayal & Revenge

69 episodesEnglishon 1 appfree on 32 plays

Hidden Heir: Betrayal & Revenge ialah drama pendek 69 episod. Tonton percuma di DramaWatch, atau di ShortMax.

After graduation, the poor boy refused to accept the billion-dollar fortune! He entered the automobile trade under an assumed name, was despised by his girlfriends family, and then he fought back in three years to build the JAC business empire.

Episodes
69
Released
2026-04-04
Language
English

Other versions of this drama

the same story under another title, language or dub

Seen it? Rate it
Tap a star to rate

More English short dramas

just added nearbySee all →
Marked by the Leopard KingFree
Marked by the Leopard King
Family Bonds · 40 eps
Shadow Hunter: The Buried KingFree
Shadow Hunter: The Buried King
Counterattack · 33 eps
Blind EyeFree
Blind Eye
Billionaire · 40 eps
Her Vengeful ReturnFree
Her Vengeful Return
Affluent family · 97 eps
The Immortal's SolitudeFree
The Immortal's Solitude
Amnesia · 70 eps
My Secret Billionaire HusbandFree
My Secret Billionaire Husband
BG · 80 eps
The Fake Marriage, Real FamilyFree
The Fake Marriage, Real Family
Youth · 60 eps
Crown of Silver wrathFree
Crown of Silver wrath
Strong Female Lead · 30 eps

Soalan lazim

jawapan ringkas

Bagaimana menonton Hidden Heir: Betrayal & Revenge?

Hidden Heir: Betrayal & Revenge boleh ditonton di ShortMax. WatchDex menyenaraikan semua aplikasi yang menayangkannya, percuma dan berbayar.

Berapa episod Hidden Heir: Betrayal & Revenge?

Hidden Heir: Betrayal & Revenge mempunyai 69 episod.

Bolehkah Hidden Heir: Betrayal & Revenge ditonton percuma?

Episod awal Hidden Heir: Betrayal & Revenge biasanya percuma; episod seterusnya mungkin memerlukan syiling atau langganan di ShortMax.

Adakah Hidden Heir: Betrayal & Revenge ada sarikata Melayu?

Hidden Heir: Betrayal & Revenge ada di ShortMax. Banyak aplikasi drama pendek menyediakan sarikata Melayu; semak tetapan bahasa dalam setiap aplikasi.