Died Broke, Woke Up A Healing God!
HOME · DIED BROKE, WOKE UP A HEALING GOD!

Died Broke, Woke Up A Healing God!

54 episodesEnglishon 1 appfree on 33 plays

Died Broke, Woke Up A Healing God! ialah drama pendek 54 episod. Tonton percuma di DramaWatch, atau di NetShort.

Dying of cancer, a college student stumbles into a foot spa and finds his cousin's wife being sold. Beaten to death trying to save her, he awakens the Divine Farmer's Codex. He heals himself overnight and pulls a tycoon from the grave. But when a dying man becomes a god, can he ever mend his own broken past?

Episodes
54
Released
2026-07-12
Language
English
Seen it? Rate it
Tap a star to rate

More English short dramas

just added nearbySee all →
The Starlight SeamstressFree
The Starlight Seamstress
BG · 55 eps
Reborn Lady Rules the HouseFree
Reborn Lady Rules the House
Clan Drama · 60 eps
The Miracle HealerFree
The Miracle Healer
Passion · 67 eps
Tempted By My Ex's Professor DaddyFree
Tempted By My Ex's Professor Daddy
Counterattack · 55 eps
Bully Me? No Mercy from Victoria!Free
Bully Me? No Mercy from Victoria!
Bullying · 53 eps
Rise as the True HeiressFree
Rise as the True Heiress
Betrayal · 30 eps
Bully Me? My Family Are Hidden BossesFree
Bully Me? My Family Are Hidden Bosses
Campus · 30 eps
Divorced, Then I Saw the FutureFree
Divorced, Then I Saw the Future
Destiny · 80 eps

Soalan lazim

jawapan ringkas

Bagaimana menonton Died Broke, Woke Up A Healing God!?

Died Broke, Woke Up A Healing God! boleh ditonton di NetShort. WatchDex menyenaraikan semua aplikasi yang menayangkannya, percuma dan berbayar.

Berapa episod Died Broke, Woke Up A Healing God!?

Died Broke, Woke Up A Healing God! mempunyai 54 episod.

Bolehkah Died Broke, Woke Up A Healing God! ditonton percuma?

Episod awal Died Broke, Woke Up A Healing God! biasanya percuma; episod seterusnya mungkin memerlukan syiling atau langganan di NetShort.

Adakah Died Broke, Woke Up A Healing God! ada sarikata Melayu?

Died Broke, Woke Up A Healing God! ada di NetShort. Banyak aplikasi drama pendek menyediakan sarikata Melayu; semak tetapan bahasa dalam setiap aplikasi.