🌐 Español
EntrarÚnete
Bersuamikan Taikun Kejam
HOME · CINTA LEPAS KAHWIN · BERSUAMIKAN TAIKUN KEJAM

Bersuamikan Taikun Kejam

78 episodesMalayon 1 appfree on 3

Bersuamikan Taikun Kejam es un drama corto de 78 episodios. Míralo gratis en DramaWatch o en FreeReels.

Ji Yuxuan terpaksa bertunang demi menyelamatkan ibunya, namun dihina keluarga. Perlanggaran takdir menemukan dia dengan Huo Yanli, taikun kejam yang jadi perisai. Dalam dendam dan rahsia, perjanjian mereka akhirnya bertukar menjadi cinta sejati.

Episodes
78
Language
Malay
Seen it? Rate it
Tap a star to rate

More like this

matched on genreSee all →
Pengantin Ganti Menjulang Takhta PermaisuriFree
Pengantin Ganti Menjulang Takhta Permaisuri
Cinta Lepas Kahwin · 40 eps
Aku Kahwini Ahli Sihir Agung yang Menyamar sebagai PengemisFree
Aku Kahwini Ahli Sihir Agung yang Menyamar sebagai Pengemis
Balas Dendam · 50 eps
Dikongsi Tiga AlfaFree
Dikongsi Tiga Alfa
Cinta Lepas Kahwin · 45 eps
Tukang Masak Di RumahFree
Tukang Masak Di Rumah
Cinta Lepas Kahwin · 45 eps
Jutawan Merayu Bekas Isterinya(Alih suara)Free
Jutawan Merayu Bekas Isterinya(Alih suara)
Cinta Lepas Kahwin · 79 eps
Permaisuri kepada Dua BersaudaraFree
Permaisuri kepada Dua Bersaudara
Cinta Lepas Kahwin · 45 eps
Legasi PermainanFree
Legasi Permainan
Cinta Lepas Kahwin · 30 eps

More Malay short dramas

just added nearbySee all →
I Came for My Sister, They Didn't Know I'm the BossFree
I Came for My Sister, They Didn't Know I'm the Boss
[object Object] · 31 eps
Trapped by My Husband's UncleFree
Trapped by My Husband's Uncle
[object Object] · 21 eps
The Zero-Score MageFree
The Zero-Score Mage
[object Object] · 15 eps
Si Abadi Mengacau Kuali(Alih suara)Free
Si Abadi Mengacau Kuali(Alih suara)
Balas Dendam · 73 eps
Ketua Balai Melawan BalikFree
Ketua Balai Melawan Balik
Berubah Nasib · 60 eps
Garis Merah Sang KaptenFree
Garis Merah Sang Kapten
Jurang Umur · 50 eps
Anak Zombiku Jadi Bos Tanah GersangFree
Anak Zombiku Jadi Bos Tanah Gersang
Genius Penyamaran · 40 eps
Tujuh Tahun, Tetap Hanya Kamu(Alih suara)Free
Tujuh Tahun, Tetap Hanya Kamu(Alih suara)
Balas Dendam · 80 eps

Preguntas frecuentes

respuestas rápidas

¿Cómo ver Bersuamikan Taikun Kejam?

Bersuamikan Taikun Kejam está disponible en FreeReels. WatchDex reúne todas las apps que lo tienen, gratis y de pago.

¿Cuántos episodios tiene Bersuamikan Taikun Kejam?

Bersuamikan Taikun Kejam tiene 78 episodios.

¿Se puede ver Bersuamikan Taikun Kejam gratis?

Los primeros episodios de Bersuamikan Taikun Kejam suelen ser gratis; los siguientes pueden requerir monedas o suscripción en FreeReels.

¿Puedo ver Bersuamikan Taikun Kejam con subtítulos en español?

Bersuamikan Taikun Kejam está en FreeReels. Muchas apps de dramas cortos ofrecen subtítulos en español; revisa el idioma en cada app.