🌐 Español
EntrarÚnete
Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara)
HOME · BALAS DENDAM · ADIKKU GURU TERSEMBUNYI(ALIH SUARA

Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara)

61 episodesMalayon 1 appfree on 3

Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara) es un drama corto de 61 episodios. Míralo gratis en DramaWatch o en FreeReels.

Xuanji yang kehilangan ibu bapa nekad mengunci kuasa sakti lalu lahir semula sebagai Lin Jiao di dewan seni bela diri Songbai. Abangnya Lin Qi menjaga dia dengan penuh kasih. Walau berjanji tidak mahu berlawan, Lin Jiao terpaksa bangkit demi menyelamatkan maruah dewan bela diri mereka.

Episodes
61
Language
Malay

Other versions of this drama

the same story under another title, language or dub

Seen it? Rate it
Tap a star to rate

More like this

matched on genreSee all →
Kembalinya Si Tanpa SerigalaFree
Kembalinya Si Tanpa Serigala
Balas Dendam · 49 eps
Puteri Mesir Melangkah ke Sungai StyxFree
Puteri Mesir Melangkah ke Sungai Styx
Balas Dendam · 46 eps
Peramal Batu(Alih suara)Free
Peramal Batu(Alih suara)
Balas Dendam · 84 eps
Anak Yatim Api, Taring Ratu LycanFree
Anak Yatim Api, Taring Ratu Lycan
Balas Dendam · 45 eps
Menolak 3 Anak Saudara, Kahwini AlfaFree
Menolak 3 Anak Saudara, Kahwini Alfa
Balas Dendam · 46 eps
Keluar Penjara, Memasuki Dendam(Alih suara)Free
Keluar Penjara, Memasuki Dendam(Alih suara)
Balas Dendam · 60 eps
Kuasa Pulangan Tunai yang Tiba-Tiba Bangkit(Alih suara)Free
Kuasa Pulangan Tunai yang Tiba-Tiba Bangkit(Alih suara)
Balas Dendam · 77 eps
Suami Kalahmu Sebenarnya Raja Para DewaFree
Suami Kalahmu Sebenarnya Raja Para Dewa
Balas Dendam · 45 eps

More Malay short dramas

just added nearbySee all →
Di Bawah Satu LorongFree
Di Bawah Satu Lorong
Kawan ke Kekasih · 36 eps
Isteri Suci Don MafiaFree
Isteri Suci Don Mafia
Balas Dendam · 47 eps
Permaisuri kepada Dua BersaudaraFree
Permaisuri kepada Dua Bersaudara
Cinta Lepas Kahwin · 45 eps
Pewaris Sejati, Dendam Suara Hati(Alih suara)Free
Pewaris Sejati, Dendam Suara Hati(Alih suara)
Balas Dendam · 80 eps
Jutawan Merayu Bekas Isterinya(Alih suara)Free
Jutawan Merayu Bekas Isterinya(Alih suara)
Cinta Lepas Kahwin · 79 eps
Tukang Masak Di RumahFree
Tukang Masak Di Rumah
Cinta Lepas Kahwin · 45 eps
Dimanjakan oleh Kekasih Duyungku(Alih suara)Free
Dimanjakan oleh Kekasih Duyungku(Alih suara)
Manjakan Grup · 90 eps
Dikongsi Tiga AlfaFree
Dikongsi Tiga Alfa
Cinta Lepas Kahwin · 45 eps

Preguntas frecuentes

respuestas rápidas

¿Cómo ver Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara)?

Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara) está disponible en FreeReels. WatchDex reúne todas las apps que lo tienen, gratis y de pago.

¿Cuántos episodios tiene Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara)?

Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara) tiene 61 episodios.

¿Se puede ver Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara) gratis?

Los primeros episodios de Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara) suelen ser gratis; los siguientes pueden requerir monedas o suscripción en FreeReels.

¿Puedo ver Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara) con subtítulos en español?

Adikku Guru Tersembunyi(Alih suara) está en FreeReels. Muchas apps de dramas cortos ofrecen subtítulos en español; revisa el idioma en cada app.