
Kaba Gelin ve Gizli Prens
Kaba Gelin ve Gizli Prens es un drama corto de 69 episodios. Míralo gratis en DramaWatch o en StoryReel, VibeShort.
Çan Tan, "kaba eş" olarak zamana yolculuk eder, dört çocuğuyla kötü akrabalarla mücadele eder ve tesadüfen bir uzay süpermarketine sahip olur. Kocası Şengliang Yen, aslında birinci prens Şengliang Yan'dır ve kimliğini gizleyerek geri döner. Çift, aile çekişmelerini ve saray entrikalarını çözerek, gerçeği ortaya çıkarıp ailelerini korurlar.
Free
Free
Free
Free
Free
FreePreguntas frecuentes
respuestas rápidas
¿Cómo ver Kaba Gelin ve Gizli Prens?
Kaba Gelin ve Gizli Prens está disponible en StoryReel, VibeShort. WatchDex reúne todas las apps que lo tienen, gratis y de pago.
¿Cuántos episodios tiene Kaba Gelin ve Gizli Prens?
Kaba Gelin ve Gizli Prens tiene 69 episodios.
¿Se puede ver Kaba Gelin ve Gizli Prens gratis?
Los primeros episodios de Kaba Gelin ve Gizli Prens suelen ser gratis; los siguientes pueden requerir monedas o suscripción en StoryReel, VibeShort.
¿Puedo ver Kaba Gelin ve Gizli Prens con subtítulos en español?
Kaba Gelin ve Gizli Prens está en StoryReel, VibeShort. Muchas apps de dramas cortos ofrecen subtítulos en español; revisa el idioma en cada app.
