🌐 Español
EntrarÚnete
Yıllar Sonra Gelen Adalet
HOME · ZENGIN VE NÜFUZLU AILE · YILLAR SONRA GELEN ADALET

Yıllar Sonra Gelen Adalet

40 episodesTurkishon 1 appfree on 3

Yıllar Sonra Gelen Adalet es un drama corto de 40 episodios. Míralo gratis en DramaWatch o en ShortMax.

Nalan Yüce, en güvendiği insanlar olan nişanlısı Cemil Karaca ve en iyi arkadaşı Aysel Demirağ tarafından ihanete uğrar. İkisi, Nalan'ın servetini ele geçirmek için çocuğunu değiştirir. Nalan, 18 yıl boyunca acısını ve onurunu içine gömerek sabırla bekler. Gerçeği ve çocuğunu değiştirdiklerine dair kanıtları ortaya çıkardığında, Cemil ve Aysel adaletin pençesine düşer. Her şeyin sonunda, Nalan affetmenin gücünü seçer ve asistanı Hakan Soydan'la yeni bir hayata başlar. Şirketi, evlatlık oğlu Eren Yüce'ye devrederek aile bağlarını güçlendirir

Episodes
40
Language
Turkish
Seen it? Rate it
Tap a star to rate

More Turkish short dramas

just added nearbySee all →
GİZLİ EJDERHA KRALLA EVLİLİK(Dublajlı)Free
GİZLİ EJDERHA KRALLA EVLİLİK(Dublajlı)
Bağımsız · 45 eps
ÜVEY ANNEMİN GİZLİ ARKADAŞLARI(Dublajlı)Free
ÜVEY ANNEMİN GİZLİ ARKADAŞLARI(Dublajlı)
Aile · 45 eps
KURTSUZ KIZIN ALFA KRALİÇE DÖNÜŞÜFree
KURTSUZ KIZIN ALFA KRALİÇE DÖNÜŞÜ
Alfa · 49 eps
BEŞ CANAVAR KOCAMI EVCİLLEŞTİRMEK(Dublajlı)Free
BEŞ CANAVAR KOCAMI EVCİLLEŞTİRMEK(Dublajlı)
Acı-Tatlı · 45 eps
ZAYIFLAYAN AMİGO KIZI GERİ DÖNDÜFree
ZAYIFLAYAN AMİGO KIZI GERİ DÖNDÜ
Amigo Kaptanı · 45 eps
KOMUTANIM, KAPTAN TESLİM OLDUFree
KOMUTANIM, KAPTAN TESLİM OLDU
Askeri · 41 eps

Preguntas frecuentes

respuestas rápidas

¿Cómo ver Yıllar Sonra Gelen Adalet?

Yıllar Sonra Gelen Adalet está disponible en ShortMax. WatchDex reúne todas las apps que lo tienen, gratis y de pago.

¿Cuántos episodios tiene Yıllar Sonra Gelen Adalet?

Yıllar Sonra Gelen Adalet tiene 40 episodios.

¿Se puede ver Yıllar Sonra Gelen Adalet gratis?

Los primeros episodios de Yıllar Sonra Gelen Adalet suelen ser gratis; los siguientes pueden requerir monedas o suscripción en ShortMax.

¿Puedo ver Yıllar Sonra Gelen Adalet con subtítulos en español?

Yıllar Sonra Gelen Adalet está en ShortMax. Muchas apps de dramas cortos ofrecen subtítulos en español; revisa el idioma en cada app.